510 254 434

N
A
P
I
S
Z

Raport pisemny


Jeśli chcesz zobaczyć czarno na białym, w jakim stanie jest Twoja nieruchomość oraz co należy w niej poprawić, możemy przygotować dla Ciebie szczegółowy raport pisemny. Znajdą się w nim takie informacje, jak analiza stanu technicznego pomieszczeń, ocena ich funkcjonalności i propozycje wprowadzenia niezbędnych zmian wraz z szacunkowym kosztorysem. Każdy z podpunktów zostanie opracowany na podstawie naszych wcześniejszych oględzin nieruchomości. Proponowane przez nas zmiany dopracowujemy również pod kątem kosztów tak, aby całkowita cena renowacji i aranżacji wnętrza zmieściła się we wcześniej ustalonym budżecie.

Home staging a cena projektu i jego realizacji

Najważniejsza zasada home staging zakłada, że renowacja pomieszczeń ma być tanim przedsięwzięciem, którego warto podjąć się tego jeszcze przed sprzedażą nieruchomości, aby podnieść jej atrakcyjność, a tym samym wartość. Cennik jest w tym przypadku kluczowy, ponieważ home staging to z definicji niedroga usługa przygotowania pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Wszystko po to, aby sprzedawać mieszkania i inne lokale w najlepszej możliwej cenie. Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców zajmujących się flippingiem, oferujemy przemyślane aranżacje wnętrz w korzystnym budżecie, tak aby zmaksymalizować zysk z inwestycji.

Raport pisemny to wstęp do naszej współpracy. Dzięki niemu będziesz wiedział dokładnie, co należy zmienić na terenie Twojej nieruchomości. Zapoznasz się również z rozwiązaniami, jakie jesteśmy Ci w stanie zaoferować. Jeśli je zaakceptujesz, przystąpimy do pracy. Będziemy mieć wówczas pewność, że wiesz, co dokładnie zamierzamy zrobić.

OD NOWA Home Staging Studio - ul. Moszyńskiego 42E | 30-698 Kraków | woj. małopolskie | NIP: 6792544947 | 510 254 434 | biuro@odnowahs.pl