510 254 434

N
A
P
I
S
Z

Raport pisemny


Jeśli chcesz zobaczyć czarno na białym, w jakim stanie jest Twoja nieruchomość oraz co należy w niej poprawić, możemy przygotować dla Ciebie szczegółowy raport pisemny. Znajdą się w nim takie informacje, jak analiza stanu technicznego pomieszczeń, ocena ich funkcjonalności i propozycje wprowadzenia niezbędnych zmian wraz z szacunkowym kosztorysem. Każdy z podpunktów zostanie opracowany na podstawie naszych wcześniejszych oględzin nieruchomości. Proponowane przez nas zmiany dopracowujemy również pod kątem kosztów tak, aby całkowita cena renowacji i aranżacji wnętrza zmieściła się we wcześniej ustalonym budżecie.

Home staging a cena projektu i jego realizacji

Najważniejsza zasada home staging zakłada, że renowacja pomieszczeń ma być tanim przedsięwzięciem, którego warto podjąć się tego jeszcze przed sprzedażą nieruchomości, aby podnieść jej atrakcyjność, a tym samym wartość. Cennik jest w tym przypadku kluczowy, ponieważ home staging to z definicji niedroga usługa przygotowania pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Wszystko po to, aby sprzedawać mieszkania i inne lokale po jak najlepszej cenie. Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców zajmujących się handlem nieruchomościami, oferujemy przemyślane aranżacje wnętrz za niewielką cenę.

Raport pisemny to wstęp do naszej współpracy. Dzięki niemu będziesz wiedział dokładnie, co należy zmienić na terenie Twojej nieruchomości. Zapoznasz się również z rozwiązaniami, jakie jesteśmy Ci w stanie zaoferować. Jeśli je zaakceptujesz, przystąpimy do pracy. Będziemy mieć wówczas pewność, że wiesz, co dokładnie zamierzamy zrobić.

OD NOWA Home Staging Studio - ul. Moszyńskiego 42E | 30-698 Kraków | woj. małopolskie | NIP: 6792544947 | 510 254 434 | biuro@odnowahs.pl