510 254 434

N
A
P
I
S
Z

Aranżacja wnętrz Kraków – usługa projektowania


Urządzenie mieszkania może pozornie wydawać się prostym zadaniem – co miałoby być trudnego w wyborze kolorystyki pomieszczeń, kupnie kilku mebli i ustawieniu ich przy ścianach? Niestety nie jest to jednak takie łatwe. Chociaż pomysłów na ciekawą aranżację w kolorowych magazynach i branżowych serwisach nie brakuje, ich odwzorowanie we własnym lokum to żmudna praca, którą należy zacząć od przekształcenia projektu pod indywidualne cechy posiadanych pomieszczeń. Podczas planowania przestrzeni nie można zapomnieć także o wygodzie, funkcjonalności, odpowiednim oświetleniu, okleinach, listach zakupowych i wielu innych istotnych kwestiach. Nie chcesz samemu się tym zajmować? Zgłoś się do nas! Działamy na terenie Krakowa i okolic.

Planowanie wnętrza – pomysł architekta a wymagania inwestora

Praca przy aranżacji wnętrz to zadanie dla specjalisty, który ma sporą wiedzę i doświadczenie w zakresie planowania, stylistyki, wzornictwa oraz doboru materiałów czy mebli pod indywidualne parametry konkretnych pomieszczeń. Istotny przy tworzeniu projektu jest metraż wnętrz, ich kształt, stałe elementy, których nie sposób przesunąć czy ilość wpadającego do środka światła naturalnego.

Niektórzy klienci zlecają projektowanie wnętrz, nie przekazując przy tym zbyt wielu informacji na temat swoich potrzeb i preferencji. Warto jednak podać ich jak najwięcej, ponieważ ustalając wytyczne już przed rozpoczęciem planowania, można spodziewać się końcowej aranżacji, która będzie dostosowana pod indywidualne wymagania. W ten sposób można rozsądnie wykorzystać umiejętności i wiedzę specjalisty, który pomoże wybrać najlepsze rozwiązania do danej nieruchomości.

Żeby możliwie jak najlepiej pogodzić nasz pomysł na aranżację z wymaganiami inwestora, swoją pracę zawsze rozpoczynamy od bezpłatnego spotkania na terenie nieruchomości, której wnętrze mamy zaplanować. Na późniejszych etapach pracy wciąż utrzymujemy stały kontakt ze zleceniodawcą, przedstawiając mu co najmniej dwa warianty przygotowanego projektu.

Co obejmuje projektowanie wnętrza?

Pracę nad aranżacją dobrze jest zacząć od spisania wytycznych w porozumieniu z inwestorem. Dzięki temu obie strony mają pewność, że wszystkie istotne wymagania projektowe zostały wcześniej uzgodnione. Zdajemy sobie sprawę, że rysunki techniczne nie są w stanie przekazać tego, jak docelowo ma wyglądać zaplanowana nieruchomość. Nie przemawiają one do wyobraźni tak, jak kolorowe wizualizacje. Zanim przystąpimy do realizacji zlecenia, zostaniesz z nimi dokładnie zapoznany, abyśmy mogli mieć pewność, że akceptujesz wszystkie zaproponowane przez nas rozwiązania. Profesjonalna aranżacja wnętrz obejmuje także przygotowanie dokumentacji technicznej dla wykonawców oraz list zakupów wszystkich niezbędnych materiałów.

Usługa projektowania wnętrza może być rozciągnięta również na realizację zlecenia i nadzór nad wykonywanymi pracami na terenie nieruchomości. Kiedy nadzór sprawowany jest przez tę samą osobę, która planowała aranżację, można mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z wcześniej ustalonymi zasadami.

OD NOWA Home Staging Studio - ul. Moszyńskiego 42E | 30-698 Kraków | woj. małopolskie | NIP: 6792544947 | 510 254 434 | biuro@odnowahs.pl