510 254 434

N
A
P
I
S
Z

Konsultacje Home Staging


Architektura wnętrz Home Staging

Próbujesz sprzedać lub wynająć nieruchomość na terenie Krakowa i nie rozumiesz dlaczego? Podczas gdy innym ta sztuka się udaje, Twój lokal nie cieszy się zainteresowaniem wśród potencjalnych nabywców i ciągle stoi pusty? Problem może tkwić w niewłaściwej prezentacji Twojej nieruchomości. Zajmujemy się home stagingiem na terenie Krakowa i Małopolski a na życzenie klienta także w innych częsciach Polski-:) Jest to usługa, która podnosi atrakcyjność lokalu i pomaga w szybkiej sprzedaży i lepszym wynajmie nieruchomości.

Jeśli nie jesteś przekonany czy ta usługa jest dla Ciebie, proponujemy spotkanie. Podczas konsultacji home staging zrobimy szybki przegląd Twojego lokalu wraz z analizą stanu technicznego mieszkania. Zastanowimy się wspólnie, co możemy zmienić, żeby Twoja nieruchomość zaczęła przykuwać uwagę. Mamy na to sprawdzone sposoby, którymi chętnie się z Tobą podzielimy. Być może okaże się, że Twoje mieszkanie potrzebuje jedynie lekkiego liftingu, a nie kompleksowej metamorfozy? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy najprawdopodobniej już w trakcie pierwszej konsultacji i po przeglądzie technicznym. Zapraszamy do kontaktu!

Porady Home Staging

OD NOWA Home Staging Studio - ul. Moszyńskiego 42E | 30-698 Kraków | woj. małopolskie | NIP: 6792544947 | 510 254 434 | biuro@odnowahs.pl