510 254 434

N
A
P
I
S
Z

Pełna usługa Home Staging Kraków, Małopolska


Zastanawiasz się jak szybko i sprawnie sprzedaż nieruchomość? Mamy na to sposób. Nasz pakiet home staging obejmuje kompleksową metamorfozę mieszkania wraz z realizacją całego projektu oraz nadzorem nad poszczególnymi etapami prac. W skład usługi home staging wchodzą takie elementy jak: oczyszczanie pomieszczeń z niepotrzebnych przedmiotów, dekorowanie wnętrza, dokładne sprzątanie pomieszczeń czy szeroko pojęte działania marketingowe.

Usługa obejmuje w pierwszej kolejności selekcję i usunięcie elementów wystroju wnętrza w porozumieniu z właścicielem nieruchomości. Ukrycie niektórych przedmiotów, dekoracji oraz pamiątek ma na celu depersonalizacje mieszkania i jest ważną częścią metamorfozy i podstawą home stagingu. Tak przygotowany lokal ma większą szansę na szybką sprzedaż, a metoda jest uznanym sposobem na podniesienie atrakcyjności obiektu i jednym z głównych narzędzi w marketingu nieruchomości.

Metamorfoza mieszkania Kraków

W ramach usługi home staging i marketingu nieruchomości, którą kierujemy do naszych klientów, naprawiamy również drobne usterki i wykonujemy różnego rodzaju usługi montażowe, tj. wymiana lub odświeżenie elementów wymagających renowacji. Koncentrujemy się także na organizacji i przygotowaniu całej przestrzeni tak, aby była ona nie tylko funkcjonalna, ale też spójna stylistycznie. Wprowadzanie zmian w wystroju wnętrza dokonujemy po dogłębnej analizie i w porozumieniu z właścicielem. Udana metamorfoza nieruchomości, dobry marketing i przygotowanie mieszkania do sprzedaży musi być poparte przemyślanym i planowym działaniem, dlatego liczy się dla nas każdy, najdrobniejszy szczegół, taki jak dekoracja wnętrz.

Wysprzątany i zdepersonalizowany lokal po metamorfozie przygotowujemy także do profesjonalnej sesji zdjęciowej. W tym celu, w ramach tego samego pakietu, dekorujemy mieszkanie oraz tworzymy scenografię. Dobór poszczególnych dekoracji do wnętrza zawsze eksponuje walory danej przestrzeni. Zwieńczeniem prac oraz całościowej metamorfozy mieszkania jest sesja fotograficzna nieruchomości. Zdjęcia to podstawa marketingu nieruchomości, a zaprezentowany na atrakcyjnych fotografiach lokal po metamorfozie pomoże nam wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów i ułatwi sprzedaż. Wycena usługi home staging jest ustalana indywidualnie i zależy od zakresu prowadzonych prac i wielkości samego lokalu – raport oraz konsultacje są natomiast wliczone w cenę. Skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie wstępne zasady współpracy. Z naszą pomocą szybko i sprawnie sprzedasz lokal.

Przykładowe realizacje

OD NOWA Home Staging Studio - ul. Moszyńskiego 42E | 30-698 Kraków | woj. małopolskie | NIP: 6792544947 | 510 254 434 | biuro@odnowahs.pl